Ви тут:
Кримінал Суспільство 

В Україні вилучили партію кокаїну на понад 51 мільйон доларів США

Співробітники управління СБУ в Одеській області спільно з прокуратурою, Нацполіцією, прикордонниками та митниками ДФС викрили та ліквідували морський канал контрабанди кокаїну з країни Південної Америки. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Під час перевірки вантажів, які транспортують з регіонів світу, що є традиційними виробниками наркотиків, правоохоронці блокували спробу переправлення великої партії кокаїну в контейнері з бананами, які імпортували в Україну.

Під час проведення поглибленого огляду вантажу в контейнері із фруктами правоохоронці знайшли пакунки з порошком білого кольору. Здійснений експрес-аналіз показав, що розфасований порошок є кокаїном. Загальна вага виявленого наркотику становить 257 кілограмів, орієнтовною вартістю на тіньовому ринку понад 51 млн доларів США. За наявними даними наркотики планували переправити до країн Європи.

“На підставі отриманих матеріалів СБ України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. Встановлюються особи, які можливо причетні до функціонування контрабандного каналу транспортування кокаїну”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: