Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Опішні оголосили конкурс на кращу концепцію облаштування території Центрального парку

В Опішні планують реконструювати Центральний парк селища. Для цього з 1 березня розпочався конкурс на кращу концепцію облаштування території.

Про це йдеться на сайті Опішнянської громади.

Опішнянська селищна рада хоче провести кардинальні зміни ландшафту та інфраструктури зеленої зони: дозвілля та повсякденного відпочинку, сучасні паркові об’єкти, – «Парк для всіх і кожного» (від малечі до громадян поважного віку, інклюзивний та доступний).

Термін проведення конкурсу: 01 березня – 31 березня 2019 року
– дата оголошення конкурсу – 01 березня 2019 року
– дата закінчення конкурсу – 31 березня 2019 року
– оголошення найкращих ідей конкурсу – 02 квітня 2019 року

Журі конкурсу визначить п’ять найкращих ідей. Креативні автори будуть нагороджені подарунками.

Роботи приймаються у паперовому та електронному варіанті за адресами: opishnya_sr@ukr.net, вул. Перемоги, З, смт Опішня, 38164.

Довідково: Парк розміщується у центральній частині селища. Він був закладений ще до війни у 1941 році. В 1966-1967 роках проводилася реконструкція паркової зони, підсаджувалися молоді дерева. Територія парку займає площу 1,3 га. На сьогодні територія парку здебільшого занедбана та вкрай потребує благоустрою.

Основними елементами планування території парка є головна алея, яка розташована перпендикулярно до вулиці Гаврила та Явдохи Пошивайлів. Перпендикулярно до неї спрямована другорядна алея. В західній частині парку розташований постамент від пам’ятника Володимира Леніна.

На прилеглих територіях розташовані об’єкти, а саме: адміністративна будівля Опішнянської селищної ради, Центр розвитку духовної культури, музична школа та дитячий садочок «Берізка».