Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

В одному селі на Полтавщині двоє людей загинули у пожежах

У селі Матяшівка Великобагачанського району на Полтавщині 2 березня стались дві пожежі у житлових будинках, де загинули місцеві жителі.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

О 2-й годині ночі пожежа сталась у житловому будинку на вулиці Жовтнева. Вогонь знищив одяг, пошкодив 5 м2 внутрішнього оздоблення стін. На місці пожежі виявили тіло господаря 1956 року народження без ознак життя, який направили в Миргородське відділення обласного бюро СМЕ для встановлення причини смерті. Причину пожежі встановлюють. Пожежу не гасили, підрозділи ДСНС не викликали.

А о 12-й годині 2 березня виникла пожежа теж у житловому будинку цього села, проте на вулиці Пушкіна. Вогонь знищив вживане майно в житловій кімнаті, внаслідок займання пошкоджено 50 м2 внутрішнього оздоблення стін будинку. На місці пожежі виявили тіло господарки, 1951 року народження без ознак життя, яке направили в Миргородське відділення обласного бюро СМЕ для встановлення причини смерті. Будинок вдалося врятувати. Причину займання встановлюють. Пожежу ліквідував одне відділення 11 ДПРП.