Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця включила до поїзда «Чотири столиці» два плацкартні вагони

Укрзалізниця робить міжнародні подорожі доступнішими. З 2 березня в складі поїзда «Чотири столиці» № 31/32 Київ — Рига курсуватимуть два плацкартні вагони, вартість проїзду в яких буде значно нижчою, ніж у купейних вагонах. Загалом у складі поїзда буде 5 купейних вагонів, 2 плацкартні та один СВ.

Про це повідомляє Укрзалізниця.

Вартість квитка в плацкартному вагоні з урахуванням комплекту постільної білизни станом на 28 лютого 2019 року на поїзд № 31 становить:

–      у сполученні Київ — Рига — 1415,55 грн;

–      Київ — Вільнюс — 1065,50 грн;

–      Київ — Мінськ — 805,20 грн.

Для порівняння: вартість проїзду в купейному вагоні в сполученні Київ — Рига становить 2164 грн, а у вагоні СВ — 4283 грн.

Таким чином Укрзалізниця робить міжнародні подорожі поїздом до країн Балтії доступнішими широкому колу споживачів.

Тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом у міжнародному сполученні з державами СНД та Балтії встановлюються на підставі Угоди про Міждержавний пасажирський тариф. Відповідно до зазначеної угоди вартість (тарифи) на перевезення пасажирів встановлює кожна з держав по своїй території. Вартість проїзду складає суму вартості проїзду по території кожної країни та розраховуються у швейцарських франках по курсу, встановленому на день оформлення проїзного документа.

Система Orphus Поделиться на fb