Ви тут:
Відео Пригоди Суспільство Україна 

Українські прикордонники провели рятувальну операцію в Азовському морі (ВІДЕО)

Учора пізно ввечері, під час охорони державного кордону в Бердянському районі Азовського моря, катер Морської охорони Маріупольського загону, зупинив для перевірки риболовецьке судно. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Спостережна вахта катера при підході до сейнера виявила задимлення в районі носового кубрика рибальського судна. Самі рибалки загоряння не помітили.

На катері Морської охорони негайно підготували аварійно-рятувальну групу, яка, оперативно висадилась на сейнер, виявила місце займання та локалізувала пожежу. Оцінивши ситуацію, командир аварійно-рятувальної групи врахував, що через коротке замикання в кабель-трасі не виключено розповсюдження вогню по всьому судну, і це може призвести до знеструмлення та втрати ходу. Капітану прикордонники рекомендували якнайшвидше дістатися найближчого порту та провести повномасштабне тушіння із залученням спеціального обладнання та сил ДСНС.

“Враховуючи імовірність повторного загоряння, катер Морської охорони супроводжував рибацьке судно до самого порту, в готовності надати допомогу. Передавши потерпіле судно колегам з ДСНС в порту Бердянськ, морські прикордонники продовжили патрулювання району”, – йдеться у повідомленні.