Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Шишаках чоловік врятував двох рибалок, які провалилися під кригу (ФОТО, ВІДЕО)

Нещасний випадок стався на початку березня на річці Псел в селищі міського типу Шишаки. Того дня, двоє рибалок: Григорій та Микола вирушили порибалити на добре знайомому місці та як здавалося міцній кризі. Через деякий час, не отримавши бажаного улову чоловіки вирішили повертатися по домівках.

Зробивши декілька кроків, на відстані близько 30 метрів до берега, несподівано один із рибалок провалився під кригу та разом з рибальським знаряддям опинився в обіймах крижаної води. За свідченнями місцевих жителів, глибина в цих місцях сягає до 3 метрів. Інший рибалка намагався допомогти своєму другу вибратися на лід, але й під ним не витримує тонка крига.

В цей час, неподалік проїжджав 23-річний Іван Мельник. Він помітив двох рибалок, які не можуть самостійно вибратися з води. Усвідомлюючи всю небезпеку ситуації, не зволікаючи, пригадавши правила безпечної поведінки на льоду, які запам’ятав ще зі шкільних років та дотримуючись усіх заходів безпеки чоловік почав допомагати рибалкам вибратися на берег. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

«Спершу знайшов потрібну гілку, далі перевіряючи міцність льоду підповз до чоловіків та допоміг вибратися їм на лід. Потім там само відповз до берега», – розповів Іван Мельник.

Рибалки подякували сміливому рятівнику за допомогу.

За словами фахівців обласної Служби порятунку «101» чоловік діяв чітко та правильно. Зберігаючи власне життя, не розгубившись та дотримуючись відповідних правил безпеки життєдіяльності він врятував життя двох чоловіків.

За героїчний вчинок, співробітники ДСНС номінують Івана Мельника на Всеукраїнську акцію «Герой-рятувальник 2019 року».

поширити новину: