Ви тут:
Суспільство Україна 

У СБУ повідомили про проведення комплексу заходів із протидії терористичним та диверсійним загрозам у Маріуполі

У зв’язку із проведенням 13-14 березня 2019 року превентивних заходів із протидії терористичним та диверсійним загрозам у місті Маріуполь Донецької області Командування об’єднаних сил закликає мешканців міста не залишати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо. У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інше).

Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства та санкціоновані Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим.

У випадку отримання інформації про причетність невідомих осіб до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте на адресу чергових служб:

– 2 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, тел. ном.: 0629-52-53-94;
– ГУ НПУ в Донецькій області, тел. ном.: 102, 0629-51-98-01.

“Просимо не панікувати та дотримуватися вимог особистої безпеки”, – йдеться у повідомленні.

У прес-центрі ООС нагадують, що згідно з вимогами пункту 8 постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, прийнято рішення щодо встановлення рівня терористичної загрози “ЧЕРВОНИЙ” у Донецькій та Луганській областях, АР Крим.

Зазначена постанова є відкритою, громадяни можуть ознайомитись із заходами, що вживаються суб’єктами боротьби з тероризмом відповідно до визначених рівнів терористичних загроз.

(http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/92-2016-%D0%BF).