Ви тут:
Культура Суспільство 

У полтавських кінотеатрах демонструють вітчизняний фільм-мюзикл «Гуцулка Ксеня»

Український фільм-мюзикл  режисерки Олени Дем`яненко, знятий за  мотивами однойменної оперети  Ярослава Барнича, демонструється у полтавських кінотеатрах  «Мультиплекс» та “Wizoria Колос”

Сюжет фільму переносить глядача у 1939 рік. Американський українець Яро приїжджає до Карпат, щоб одружитися з тамтешньою своєю співвітчизницею. Тільки за цієї умови він успадкує великі статки батька. Яро знайомиться з гуцулкою Ксенею, яка змінює його плани. Ксеню зіграла молода акторка Варвара Лущик , а Яро – Макс Лозинський. У фільмі також грають та виконують пісні учасники етно-рок-гурту «ДахаБраха». Тексти пісень та музику для саундтреку фільму написав та виконав київський музичний гурт Dakh Daughters. 

Стрічка вже отримала переважно схвальні відгуки глядачів. Зокрема, своїми враженнями від перегляду поділився у Фейсбук віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко: 

“Сходив на “Гуцулку Ксеню”. Хто подивиться це кіно, буде ходити на всі українські фільми) Розкішно легкий та не надокучливий фільм вийшов. А саундтрек із “Dakh Daughters” та “Даха Браха” – узагалі окрема історія. Просто блискуче!”