Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині планують проводити рейди, щоб виявити нелегальних перевізників

18 березня у Полтавській обласній державній адміністрації відбулась робоча нарада з проблемних питань пасажирських перевезень на Полтавщині. Провів засідання т. в. о. начальника Управління інфраструктури ОДА Сергій Марчишинець.

На нараду запросили представників поліції, Управління Укртрансбезпеки в Полтавській області, Управління Держпраці в Полтавській області, представників Полтавського міськвиконкому та інші зацікавлені сторони.

Присутні розглянули організаційні питання щодо роботи обласної робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень у Полтавській області та впровадження систем відеоспостереження в рамках програми “Безпечне місто”.

“Проведення даної робочої наради в першу чергу викликано тим, що відбулося засідання координаційної ради при Прем’єр-міністрові України, яка безпосередньо опікується питанням безпеки дорожнього руху. Також, за результатами наради, що відбулась у Мінінфраструктури, було надане доручення профільного міністра стосовно наведення ладу у сфері нерегулярних перевезень. В областях створені робочі групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень, затверджений їх склад. Сьогодні ми повинні скоординувати спільну роботу та внести відповідні пропозиції щодо наших подальших дій”, — сказав Сергій Марчишинець.

Він зауважив, що на Полтавщині існує проблема щодо, так званих, нелегальних перевізників. Вони не надають пільги пасажирам, які мають на них право, не забезпечують якість перевезення та безпеку пасажирам, не сплачують податки, але створюють конкуренцію офіційним перевізникам від чого останні зазнають збитків.

Члени робочої групи вирішили проводити спільні рейди з виявлення порушників та притягувати їх до відповідальності. Найближчим часом розроблять графіки перевірок, до яких залучать усі відповідні служби. Це дасть змогу посилити безпеку пасажирам, поліпшити якість перевезень та забезпечити надходження в бюджет.

Стосовно другого питання порядку денного, яке стосувалось впровадження систем відеоспостереження в рамках програми “Безпечне місто”, то учасники засідання наголосили на  необхідності встановити додаткові відеокамери в місцях найбільшого скупчення ДТП та злочинів. Також необхідно надати доступ до відеозаписів усім зацікавленим службам.

поширити новину: