Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві землевпорядників привітали з професійним святом (ФОТО)

Святкування з нагоди Дня землевпорядника пройшли у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Миколи Гоголя.

Для привітань і нагороджень на сцену запросили першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького та начальника Головного управління Держгеокадастру області Вадима Чувпила.

На тих інформаційних даних, які зараз відпрацьовуються саме у ваших колективах, будується майбутнє нашої економіки. Останніми роками ми бачимо наскільки жваво реформується ваша система та змінився підхід до роботи як з органами місцевого самоврядування, так і з органами державної влади. Хочу подякувати кожному з вас та вашому керівнику. Тому що ваша служба пройшла багато випробувань на належному рівні”, – зазначив у своєму виступі Андрій Пісоцький.


Мені приємно, що стоячи на цій сцені, я можу говорити: “Доброго дня, шановні колеги”. Приємно вітати вас, тому що ви заслуговуєте найкраще та заслуговуєте на ці привітання. Я глибоко переконаний, що ви — найкращі”, – зазначив зі сцени Вадим Чувпило.

День землевпорядника — професійне свято в Україні. Відзначається щороку в другу суботу березня, починаючи з 2000 року.

Свято встановлено 11 грудня 1999 року Указом Президента України Леоніда Кучми. Як зазначено в Указі, свято встановлено «на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Спілки землевпорядників України та враховуючи значний внесок землевпорядників у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів».

 

Система Orphus Поделиться на fb