Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбувся перший міський чемпіонат з настільного тенісу серед учнів, учителів фізичної культури і спорту та депутатів

Протягом двох днів, 28 лютого та 1 березня, на базі загальноосвітньої школи № 34 проходив міський чемпіонат з настільного тенісу серед учнів, учителів фізичної культури і спорту та депутатів.

Захід проходив за сприяння управління освіти, управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Організатори зазначають: такі змагання проводяться з метою залучення до здорового способу життя дітей, молоді та дорослих, пише Полтавська міська рада.

У перший день змагалися учні. Так, команди з навчальних закладів міста мали змогу продемонструвати свої навики гри у настільний теніс, а разом з тим – гарно провести час, знайти нових друзів та відпочити. Загалом, участь в змаганнях взяли близько 60 юних спортсменів.

Протягом другого дня відбувалося спортивне протистояння між учителями фізичної культури з різних закладів, фахівцями управління освіти та управління у справах сім’ї, молоді та спорту, а також між депутатами районних рад. Свої сили в настільному тенісі разом з іншими випробувала і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Бойченко. Говорить: цей вид спорту корисний не тільки тим, що він рухливий, але й розвиває увагу та реакцію:

”Цьогорічний міський чемпіонат – перший. Маємо надію на те, що цей захід стане традиційним для нашого міста. Заняття спортом – запорука здорового способу життя, тому намагаємося залучити якомога більшу кількість учасників. І це не лише діти. Серед наших учасників – дорослі, які своїм прикладом доводять підростаючому поколінню, що спорт – це круто”.

Змагання з настільного тенісу проводилися у два тури. У першому турі усі учасники поділялися на рівні групи шляхом сліпого жеребкування. У другому турі змагалися переможці груп у першому турі, з-поміж яких і визначали переможців турніру. Кожна гра скаладалася з 2-3 партій до 11 очок, згідно з правилами. Переможцем ставав учасник, який набрав найбільшу кількість очок.

Усіх переможців та учасників змагань привітав депутат міської ради Олександр Кудацький. Він зазначив, що спорт – це заняття, що об’єднує, дарує енергію та гарний настрій.

Команди переможців та призерів були нагороджені кубками та медалями, дипломами управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Перейти до вмісту