Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

У Полтаві тисячі домоволодінь не обладнані газовими лічильниками, – міськрада

11 березня відбулася чергова апаратна нарада за участі керівників управлінь та відділів виконкому, комунальних підприємств, районних у місті Полтаві рад, яку провели секретар міської ради Олександр Шамота та заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів.

Перш за все, під час апаратної наради обговорили питання, що стосується встановлення загальнобудинкових лічильників та індивідувальних лічильників спожитого газу на території  Полтави, повідомляє прес-служба міської ради.

Так, керівник виробничих служб Полтави та Полтавського району ПАТ «Полтавагаз» Юрій Самсонов повідомив, що на сьогодні на території м. Полтави та Полтавського району залишились необладнаними індивідуальними лічильниками природного газу 939 домоволодінь, де газ використовується для підігріву води та приготування їжі, а також 27 тисяч 358 домоволодінь, де газ використовується тільки для приготування їжі.

“ПАТ «Полтавагаз» на сьогонішній день продовжує проводити роботи по встановленню індивідуальних лічильників газу, згідно з вимогами Закону України «Про комерційний облік» по 939 домоволодіннях, де газ вкористовується для підігріву води та приготування їжі. Але, систематичні недопуски до роботи працівників «Полтавагазу», що пов’язані з небажанням споживачів встановлювати лічильники, призводять до невиконання закону”, – розповів Юрій Самсонов.

Окрім того, він повідомив, що цьогоріч ПАТ «Полтавагаз» не перебачає встановлення лічильників в будинках, де газ використовується лише для приготування їжі.