Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві обговорили шляхи підвищення ефективності медичного обслуговування ветеранів

У Полтаві відбувся пʼятий пленум ради Полтавської обласної організації ветеранів. Провів захід голова організації Віктор Тесля. Участь у роботі пленуму взяли заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, директор Департаменту охорони здоровʼя облдержадміністрації Віктор Лисак. Основне питання, яке розглядали на пленумі, стосувалося ролі медичної реформи у підвищенні ефективності медичного обслуговування ветеранів.

Минулого року амбулаторне лікування отримали 4464 інваліди війни і 11615 учасників бойових дій. На санаторно-курортному лікуванні побували 1484 інваліди війни. Понад 25,5 тис. літніх людей отримали послуги із зубопротезування. На пільгові рецепти для придбання ліків ветеранам в області витрачено 1 млн 405 тис. гривень бюджетних коштів, повідомляють у Полтавській ОДА.

Під час засідання його учасники вирішили активізувати роботу ветеранських організацій на місцях і спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації постійно працювати над питаннями розширення мережі виїзних медичних бригад, медико-соціальних експертних комісій у сільській місцевості, а також виїзних денних стаціонарів обласних госпіталів.

Пленум звернувся до Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, міських управлінь охорони здоров’я та центральних районних лікарень щодо вирішення питання спрощення для ветеранів порядку встановлення медичними комісіями групи інвалідності.

Також учасники засідання розглянули низку питань організаційного забезпечення діяльності ветеранської організації, проведення звітно-виборної кампанії у низових організаціях.

поширити новину: