Ви тут:
Суспільство 

У Полтаві хочуть створити мережу велодоріжок

На думку автора петиції, прихильників їзди на велосипеді стане більше.

Про це йдеться у електронної петиції №316 на сайті міської ради Полтави.

“Упевнений, що якби в місті була мережа велодоріжок, яка зв’язує всі райони міста, то прихильників їзди на велосипеді було б набагато більше. Це позитивно позначилося б на автомобільних пробках. У порівнянні з багатьма європейськими містами, де є велодоріжки, вулиці та тротуари в Полтаві досить широкі і при бажанні на них можна розмістити велодоріжки так, щоб врахувати інтереси всіх груп громадян – пішоходів, велосипедистів та автомобілістів .. Прошу почати роботи в цьому напрямку”,- йдеться у повідомленні.

Велосипедна доріжка — виконана в межах дороги чи поза нею доріжка з покриттям, що призначена для руху на велосипедах і позначена дорожнім знаком 4.12.

Велосипедна доріжка — це або частина дороги загального користування, або самостійна дорога, призначена виключно для руху велосипедів.

Велосипедні доріжки поширені в Європі, перш за все в Нідерландах і Бельгії.

В Україні велосипедні доріжки зустрічаються поки вкрай рідко і не утворюють транспортної мережі. Станом на 2016 рік вони облаштовані у Києві, Дніпрі, Одесі, Полтаві, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Тернополі, Ірпені, Маріуполі.

Перейти до вмісту