Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді військові льотчики-винищувачі провели навчальні повітряні бої (ФОТО)

В Миргороді у 831-й бригаді тактичної авіації ПвК “Центр” ПС ЗС України відбулися планові льотні зміни на бойових та учбово-бойових літаках-винищувачах Су-27. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки командира 831 бригади тактичної авіації полковника Єгора Горбачова, впродовж льотних змін досвідчені льотчики вдосконалювали свої навички на складний пілотаж, на повітряні бої в хмарах та на повітряні бої з винищувачами.

Читайте також: Більша частина миргородських льотчиків володіє англійською мовою

Всі минулорічні випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які поповнили ряди льотного складу бригади, відновили свої навички вночі в простих метеорологічних умовах.

“Окрім цього, миргородські льотчики успішно виконали річні перевірки за видами льотної підготовки. Інженерно-технічний склад продемонстрував злагодженість дій під час підготовки та проведення польотів, що стало запорукою успішного виконання всіх поставлених завдань”, — підсумував тимчасово виконуючий обов’язки командира 831 бригади тактичної авіації полковника Єгор Горбачов.