Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбувся 7-й відкритий турнір з боксу на першість міста

Майже 150 боксерів з різних регіонів України взяли участь у 7-у відкритому турнірі з боксу на першість міста Миргорода. Спортивний захід тривав три дні у Миргородській ДЮСШ. Змагалися юні спортсмени і спортсменки у різних вікових та вагових категоріях з Черкаської, Луганської, Дніпропетровської, Полтавської областей та Києва. Миргород, представляли вихованці боксерських клубів «Арей», «Чемпіон» та «Антей», а також Клубу тайського боксу.

Про успіх цього турніру свідчить і високий рівень організації, який, в першу чергу, забезпечений стараннями секретаря турніру, тренера Володимира Олексієнка та високий рівень суддівства, адже головним суддею турніру був суддя міжнародної категорії Микола Каракулов, повідомили у Миргородській міськраді.

У відкритті заходу взяли участь Миргородський міський голова Сергій Соломаха, народний депутат Олег Кулініч, перший заступник голови Миргородської РДА Віктор Фесенко. Вони побажали юним учасникам турніру чесної і безкомпромісної боротьби, удачі та витримки й успіху у змаганнях, подякували тренерам за підготовку боксерів-професіоналів, які прославляють Україну на весь світ.

Переможців 7-го відкритого турніру з боксу на першість міста Миргорода відзначили у вікових категоріях. А в останній день турніру, 3 березня, в Миргородській ДЮСШ відбувся вечір професійного боксу за участю боксерів різних областей України.