Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді студентам Університету третього віку розповіли про субсидії

У читальній залі Миргородської міської публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі для студентів Університету третього віку відбувся плановий захід – зустріч із представником управління соціального захисту населення, завідуючою сектору прийому громадян Ю. Г. Гуйван під назвою «Все про субсидії».

Юлія Григорівна повідомила про зміни впроваджені державою: з 01 березня 2019 року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою. Рішення щодо монетизації субсидій було прийнято Кабінетом Міністрів України 06 лютого 2019 року та доручено Пенсійному фонду виплату субсидії пенсіонерам, Миргородськї міської ради.

Отже, житлові субсидії у готівковій формі виплачуватимуться одночасно з виплатою пенсій. Держава передбачає, що люди, отримавши ці кошти, будуть платити за комунальні послуги вчасно. Зекономлені кошти можна залишити для себе.

У підопічних Територіального центру було дуже багато запитань. Юлія Григорівна детально роз’яснила інформацію і дала вичерпні відповіді на запитання та запросила на консультування до управління соціального захисту населення за адресою: вул. Гоголя,92, кабінет № 5. Сподіваємося, що ці зустрічі будуть традиційними, – повідомили в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради.

Перейти до вмісту