Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді привітали працівників комунальної сфери міста (ФОТО)

17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Представникам цієї соціально-важливої професії був присвячений урочистий захід, що відбувся 15 березня в Миргородському краєзнавчому музеї. Про це повідомили у міській раді.

Від імені міського голови до винуватців свята звернувся перший заступник міського голови Сергій Швайка. Сергій Олексійович побажав працівникам комунальної галузі міцного здоров’я та щастя.

«Ми інколи не помічаємо тієї роботи, яку ви проводите, проте, коли щось трапляється, одразу звертаємося до вас.  Прибрані вулиці, квітучі клумби, теплі квартири в кожному будинку, це – ваша відповідальність і заслуга. Дякуємо вам за роботу. Хочу побажати вам витримки і терпіння, підвищення не тільки добробуту, але і статусу професії, яка зараз, на жаль, недооцінена,”- сказав Сергій Швайка.

Кращих працівників колективів та ветеранів галузі відзначили грамотами та подяками. Гарного настрою комунальникам  напередодні свята додав музичний подарунок від артистів ЦКД.

 

 

Перейти до вмісту