Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Міжнародний день лісів, на Полтавщині стартує акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

У 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня Міжнародним днем лісів. Цього року він відбудеться під загальним гаслом «Ліси та освіта».

Проблема збереження лісу та його багатств стоїть сьогодні в ряду найважливіших екологічних завдань для всіх країн світу. Завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимості лісових екосистем, їх дійсному стані, основні заходи їх захисту та відновлення.Про це повідомили у прес-службі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Цього дня лісівники України розпочинають акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019», започаткованої ще у 2006 році з ініціативи Державного комітету лісового господарства (Держлісагентства України), повідомили у прес-службі Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Протягом місяця, з 21 березня по 20 квітня (День Довкілля), триває акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Метою якої є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості, активістам взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Акція проводиться у рамках лісокультурних робіт, суть яких полягає у штучному створенні лісових насаджень.

Усі лісогосподарські підприємства Полтавщини проводять з підростаючим поколінням еколого-просвітницькі бесіди та лекції, висаджують дерева та вивішують шпаківні. Щорічно за період проведення акції створюються кілька сотень гектарів лісу, озеленюються території навчальних закладів та населених пунктів. Традиційно до заходів із створення парків, скверів та пам’ятних лісів приєднуються й представники засобів масової інформації, працівники різних підприємств та організацій, учні, студенти, громадські активісти.

Приєднатися може кожен, посадивши своє дерево!

поширити новину: