Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах вшанували жінок-опікунів та прийомних матерів

У Лубнах у приміщенні кафе «Любава» вшановували жінок-опікунів та прийомних матерів з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Захід організувала Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» спільно з соціальними службами, за підтримки влади міста та району.

Традиційний святковий захід, що його вже багато років поспіль організовують завжди активні лубенки-спілчанки, очолювані Раїсою Кошель, і цього року був велелюдним, масовим, по-справжньому радісним, повідомили у Лубенській міськраді.

Привітали найчарівніших, серед яких жінки-опікуни та прийомні матері, міський голова Лубен Олександр Грицаєнко, голова РДА Тетяна Качаненко, присутні фахівці служби у справах дітей, очільниці та очільники громадських організацій, районних клубів «Надвечір’я», талановиті артисти.

Зокрема Олександр Грицаєнко зазначив, що кожна дитина має жити в повноцінній сім’ї, відчувати тепло, любов та турботу рідних. Він також відзначив роботу Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», зокрема ініціативність, небайдужість її голови Раїси Кошель, яка присвятила багато років справі підтримці таких багатодітних родин, де виховуються усиновлені та діти, якими опікуються лубенські жінки.

Упродовж святкового заходу лунало багато слів вдячності на адресу жінок – справжніх героїнь нашого часу, які віддали серце майбутньому – дітям.

Весняну, сонячну атмосферу добра та любові створили талановиті артисти Лубенщини.

поширити новину: