Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартує тримісячник чистоти та порядку

З 11 березня у Кременчуці розпочинаєть тримісячник чистоти та порядку.

У рамках проведення тримісячника чистоти і порядку підприємства, організації усіх форм власності, учбові закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях. На комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» протягом цього періоду покладається завдання щодо проведення ямкового ре­монту шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипки та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста, повідомляють у міській раді.

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628  та комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста у період проведення двомісячника чистоти і порядку.

КП «Благоустрій Кременчука» має також провести комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності, а КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» –  забезпечити за­ходи з поточного ремонту та впорядку­вання братських могил та пам’ятників, що перебувають на утриманні підприємства.

Управляючі компанії повинні привести у належний стан цоколі будинків, паркани, прибудинкові території, дитячі майдан­чики, що перебувають на їх утриманні, залучити мешканців до впорядкування дворових територій.

поширити новину: