Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці ще два учасники АТО отримають відшкодування вартості навчання у вишах

У Кременчуці успішно діє Міська комплексна програма «Захисник України» на 2018-2020 роки». В рамах цієї програми учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасники-добровольці АТО, постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти Кременчука.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначає, що цього року до вищезазначеної програми були внесені зміни, відтепер учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності мають можливість отримати відшкодування за навчання у вищих навчальних закладах не тільки ІІІ та ІV рівнів акредитації, а й І та ІІ рівнів, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

На комісії з розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасників-добровольців антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності, які виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти м. Кременчука, розглянули заяви від 2-х учасників АТО. Один із них навчається у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля», інший у коледжі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського. Члени комісії вирішили, що обидва заявники мають право на отримання відшкодування за навчання за рахунок міського бюджету за умови відсутності у них незадовільних оцінок за результатами екзаменаційної сесії за попередній семестр.

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО, у 2019 році вже укладено договори на відшкодування вартості навчання 5 учасників АТО у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля» та Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на загальну суму майже 32 тис. грн..