Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочали прийом документів до банку даних учасників громадських оплачуваних робіт

Сьогодні, 11 березня, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  розпочинає прийом документів для включення до реєстру «Банк даних учасників громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді, організованих під час літніх канікул та у вільний від навчання час».   

Охочим необхідно підготувати та надати необхідні документи до Департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці».

За пред’явленням документа, що посвідчує особу: особисто – для повнолітніх осіб; одним з батьків для дітей віком від 14 до 18 років.

Уповноваженим представником за пред’явленням документа, що посвідчує особу та довіреності, в якій чітко визначені юридичні дії,  які належить вчинити повіреному.

Через особистий кабінет на сайті ЦНАП у місті Кременчуці.

Заява встановленої форми.

Паспорт особи, що має намір стати учасником громадських оплачуваних робіт.

Свідоцтво про народження особи, що має намір стати учасником громадських оплачуваних робіт – для осіб молодше 18 років.

Довідка, що підтверджує реєстрацію дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Не надається особами з ID-карткою, у яких є відмітка РНОКПП.

Довідка про реєстрацію місця проживання особи.

Довідка з місця навчання (для студентів, які навчаються на денній формі навчання в навчальних закладах всіх рівнів акредитації).

Документ, що підтверджує зміну прізвища особи, що має намір стати учасником громадських оплачуваних робіт або батька/матері в разі повторного шлюбу чи інших причин, якщо такі зміни відбулися – для осіб молодше 18 років.

У разі подання заяви уповноваженою особою – документ, що посвідчує її повноваження.

Документи, що підтверджують належність дитини до пільгової категорії.

Якщо Ви хочете прийняти участь у оплачуваних громадських роботах під час літніх канікул та у вільний від навчання час звертайтесь за довідками до Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.