Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У 2019 році на будівництво першої в Україні бетонної дороги на Полтавщині виділять 800 млн грн

На Полтавщині триває будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Решетилівка. Це перша і єдина в Україні сучасна дорога з цементнобетонного покриття.

На реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану цього автошляху у 2019 році планується виділення 800 млн грн. Окрім бетонки, ці кошти підуть на будівництво транспортної розв’язки в двох рівнях, шляхопровід через залізницю в Кобеляцькому районі та обходів населених пунктів, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області.

“Автомобільна дорога Н-31 Дніпро-Решетилівка – одна з найжвавіших в області. Щодоби нею курсує до 15 тисяч транспортних засобів. Побудована була у 60-х роках минулого століття. За цей час жодного разу масштабно не ремонтувалася. Більшість трафіку, який курсує по цій дорозі – це великогабаритні автомобілі. Наявне покриття не витримує їхню вагу. Відтак було прийняте рішення щодо повної реконструкції автодороги, шляхом будівництва сучасної цементобетонної дороги. Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом – майже 1,5 м”, – йдеться у повідомленні.