Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Скоро у прокат вийде створений за підтримки Держкіно фільм «Вулкан»

Драму з елементами комедії режисера Романа Бондарчука «Вулкан» українські глядачі зможуть побачити вже з 4 квітня 2019 року

Світова прем’єра стрічки відбулася 1 липня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. За своє фестивальне життя команда проекту здобула сім престижних нагород та отримала схвальні відгуки критиків. Зокрема, режисер фільму, Роман Бондарчук, став лауреатом цьогорічної Шевченківської премії, пише Держкіно.

Міжнародне видання The Hollywood Reporter помітило у «Вулкані» “нотки похмурого абсурдизму Девіда Лінча, а також деякі приємні карнавальні інтерлюдії, що нагадують Федеріко Фелліні, Еміра Кустуріцу та навіть Уеса Андерсона”.

Фільм розповідає про перекладача ОБСЄ Лукаса, який у складі моніторингової місії вирушає на кордон з Кримом та за дивних збігів обставин залишається сам у маленькому містечку на півдні України. Там він занурюється у життя української провінції, у світ, який виходить за рамки його уяви, де речі виглядають повністю відірваними від усякої логіки чи структури. У цих дивних місцях Лукас отримує шанс почати життя спочатку.

«Мене в українській реальності цікавить ірреальність. Мене цікавлять міфи, які відбуваються з нами. Що проходить через увесь «Вулкан», так це – почуття гумору, з яким люди сприймають, по суті, катастрофічні речі», – прокоментував Роман Бондарчук.

Генеральним продюсером стрічки є компанія «ТАТО ФІЛЬМ», яку очолює продюсер Олена Єршова. Компанія вже створила дев’ять повнометражних міжнародних проектів, які здобули понад 130 міжнародних призів і нагород.

Головні ролі у фільмі виконують Сергій Степанський, Віктор Жданов та Христина Дейлик. Для Сергія Степанського – одного із найкращих звукорежисерів України – «Вулкан» став кінодебютом.

Команда фільму:

·Режисер: Роман Бондарчук
·Автори сценарію: Алла Тютюнник, Дар’я Аверченко, Роман Бондарчук
·Оператор-постановник: Вадим Ільков
·Художник-постановник: Кирило Шувалов
·Режисери монтажу: Микола Базаркін (Україна), Хейке Парплайс (Німеччина)
·Композитор: Антон Байбаков
·Звукорежисер: Борис Петер
·Асоційований продюсер: Володимир Філіппов
·Виконавчий продюсер: Андрій Ящишин
·Продюсери: Олена Єршова (Україна), Дар’я Аверченко (Україна), Мішель Меркт (Швейцарія),Таня Георґієва (Німеччина)
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Над постером до фільму працювали фотограф Ігор Гайдай та креативна агенція 2flame.kiev.ua.

Дистрибутором стрічки в Україні є компанія UFD.

Перейти до вмісту