Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Сьогодні у Полтаві виступить Олександр Пономарьов

Відомий співак виступить перед полтавцями ввечері.

За словами організаторів, концерт відбудеться у Палаці дозвілля «Листопад».

Ціна квитків – від 250 грн.

«Ви маєте шанс наживо почути добре знайомі пісні, які можна дізнатися з перших нот, і згадати всі ті щасливі моменти, які кожен з нас переживав під музику золотого голосу України. А також ви почуєте нові пісні, які автор Олександр Пономарьов створив для Вас, вони прекрасні, як і будь-яка його пісня, вони романтичні і ніжні, оригінальні і неповторні».

Олександр Валерійович Пономарьов (нар. 9 серпня 1973, Хмельницький, Українська РСР, СРСР) — український співак, телеведучий, суддя шоу Голос країни.

Після завершення в 1993 році Хмельницького музичного училища по спеціальності хормейстр і вступу на вокальний факультет Львівського музичного інституту ім. М. В. Лисенка перший же виступ на великій сцені завершився тріумфом. На «Червоній руті-93» в Донецьку він виграв перше місце і приз за найкращий вокал. Наприкінці того ж року був визнаний найкращим поп-співаком України. У 1995 р. став володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу молодих естрадних виконавців імені Володимира Івасюка в Чернівцях. Через зростання популярності переїхав у Київ та перевівся до столичної Національної музичної академії.