Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Роз’яснення Управління Держпраці про надання додаткової відпустки працівникам, які мають дітей

Про надання додаткової відпустки працівникам, які мають дітей надає розяснення головний державний інспектор Богдан Козубенко.

Надаючи громадянам, які мають дітей додаткові соціальні гарантії, держава створює сприятливі умови для їх виховання та розвитку.

До таких гарантій зокрема належить надання працівникам, що мають дітей додаткової соціальної відпустки. Відповідно до ст. 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або яка усиновила дитину, матері особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).

Статтею 6 Сімейного кодексу України дано визначення поняття дитина, а саме, правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття. Малолітньою вважається дитина до досягнення нею чотирнадцяти років. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Тобто, за загальним правилом право на надання додаткової оплачуваної відпустки виникає у осіб, зазначених у ч. 1 ст. 19 Закону України «Про відпустки», до досягнення дитиною вісімснадцятирічного віку, крім випадку надання відпустки «жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років», коли в законі чітко вказано вік дитини, а також при наданні відпустки матері або батьку особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, коли вік значення не має.

Крім того, додаткова відпустка працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину – особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи належить до соціальних відпусток, надається за календарний рік, незалежно від відпрацьованого часу та дати народження дитини. Тобто, якщо наприклад, датою народження дитини одинокої матері (або іншої особи, зазначеної в ч.1 ст. 19 Закону України «Про відпустки») є 01 січня року, у якому дитині виповнюється 18 років, за такою жінкою зберігається право на отримання додаткової відпустки за цей календарний рік.

У разі невикористання такої соціальної відпустки в календарному році чи декілька років підряд, працівник має право використати її. Відповідно до ст. 24 Закону України «Про відпустки», у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину – особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи.