Ви тут:
Суспільство Україна 

Російські найманці обстріляли житлові будинки Щастя

Учора спостережною групою УС СЦКК здійснено фотофіксацію за фактом обстрілу міста Щастя Новоайдарського району Луганської області.

На місці обстрілу групою виявлено пошкодження фасадної стіни житлового будинку. Руйнування інженерних комунікацій будинку не виявлено, пише прес-служба Генштабу.

За повідомленням місцевих мешканців, обстріл стався 6 березня о 08.30 ранку, коли на вулиці було людно. На щастя, ніхто не постраждав.

“Зі слів 79-річного мешканця будинку, того ранку близько о 08.30 його дружина почула сильний удар у фасадну стіну будинку, що виходить на лінію розмежування сторін. Після огляду місця удару жінка виявила пошкодження фасаду та за цим фактом звернулася до міського відділу поліції”, – йдеться в повідомленні.

Під час проведення фотофіксації на місці події працював патруль СММ ОБСЄ по  місту Щастя на чолі з Даніелом Конелом, який підтверджує факт наслідків влучання куль у фасад будинку.

“Українська сторона СЦКК засуджує дії збройних формувань Російської Федерації та їх найманців щодо обстрілів населених пунктів, що становить загрозу життю та здоров’ю цивільного населення. Активні провокаційні бойові дії окупантів є чітким підтвердженням ігнорування ними Мінських домовленостей та небажанням дотримуватись режиму припинення вогню, що в подальшому сприятиме загостренню конфлікту”, – наголошують в повідомленні.