Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пирятинська міськрада відзвітувала в Калиновомостівському старостинському окрузі

11 березня відбувся звіт міської ради в Калиновомостівському старостинському окрузі. У заході взяли участь міський голова Олексій Рябоконь, староста Руслан Бабак, працівники виконавчого комітету міської ради, керівники комунальних підприємств та жителі сіл.

Про роботу старостату у 2018 році розповів міський голова Олексій Рябоконь. Він зазначив, що у звітному періоді було проведено поточний ремонт покрівлі школи та проїзної частини вулиць сіл Калинів Міст та Верхоярівка, облаштовано 1095 м вуличного освітлення та відмостку навколо приміщення школи. Видатки старостату на утримання бюджетних установ та проведення робіт у населених пунктах у 2108 році склали 2 062 841 грн, повідомляє сайт Пирятинської міськради.

Староста Руслан Бабак зупинився на роботах, які проведені на об’єктах соціальної сфери та інфраструктури. Зокрема у 2018 році замінено вікна на енергозберігаючі у ДНЗ „Калинка“, сільській бібліотеці; проведено грейдерування 1250 м дороги в селі Замостище та цвинтаря в селі Калинів Міст; встановлено чотири додаткові баки для твердих побутових відходів у селі Замостище.

Про отримання муніципальних та адміністративних послуг у старостаті розповіла адміністратор ЦНАПу Зоя Бердій, яка зазначила, що у 2018 році у старостаті надано 414 послуг, але більшість жителів продовжують звертатися безпосередньо у ЦНАП.

Директор КП „Каштан“ Віталій Скочко наголосив, що переважна більшість домогосподарств старостату не уклали з підприємством договори на вивезення твердих побутових відходів. Так, у Калиновому Мості, Верхоярівці і Замостищі кількість договорів становить 56%, 38% і 26% відповідно, при цьому роз’яснювальна робота проводиться постійно. Закликав жителів вчасно сплачувати за отримані послуги, на сьогодні найбільший відсоток проплати (80%) у селі Калинів Міст.

Жителі сіл озвучили ряд проблемних питань громади, які необхідно вирішити. Зокрема: відсутність листоноші у селах старостату, щодо завершення робіт по розчищенню цвинтарів у селах Калинів Міст та Верхоярівка, вирішення питання доступу до Інтернет-послуг жителів сіл Верхоярівка та Калинів Міст.

Завершенням звіту міської ради в Калиновомостівському старостинському окрузі стала концертна програма, яку підготували для присутніх учасники художньої самодіяльності Калиновомостівського сільського Будинку культури.