Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Пробне ЗНО-2019: як дізнатись адреси пунктів тестування

16 березня відбудеться перше пробне тестування з української мови та літератури. Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть роздрукувати запрошення-перепустки, де зазначені адреси пунктів пробного тестування.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Запрошення-перепустки з 25 лютого розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

У разі втрати логіна та пароля потрібно звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Вхід до пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється на підставі запрошення-перепустки та документа, що посвідчує особу (паспорт, свідоцтво про народження тощо).

Пробне тестування з англійської, німецької, іспанської та французької мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії відбудеться 23 березня.