Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство Цікавинки 

Про 100-річчя миргородської газети “Прапор перемоги” створили фільм (ВІДЕО)

20 лютого 2019 року громадсько-політична газети Миргородщини “Прапор перемоги” відсвяткувала 100-річчя з дня заснування.

Фільм про ювілей друкованого видання оприлюднив на Facebook-сторінці Інформаційний центр “Миргородщина”.

20 лютого 1919 року в Миргороді стала виходити газета “Вістник Миргородської повітової ради робітничих, селянських і вояцьких депутатів”, першим редактором якої був призначений Наум Калюжний (справжнє прізвище Шайтельман) — людина цікавої, яскравої й водночас трагічної долі. Редакція газети “Вістник” містилася в колишньому приміщенні повітової земської управи на правобережжі міста (тепер будинок на вулиці Гоголя №159)”, – писала на сторінках газети краєзнавець Людмила Розсоха.

За ціле століття від своєї появи “Прапор перемоги” пройшов довгий і тернистий шлях. На шпальтах газети розповідалось як про долі наших земляків, так і про трудовий шлях працівників полів, ферм. Столітні віхи історії серед яких воєнні лихоліття, Чорнобильська трагедія утвердження нової української держави газета прожила разом із жителями району і міста”, – коментує у фільмі директор ТОВ “Інформаційний центр “Миргородщина” Ольга Устименко.