Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш проводитиме “день відкритих дверей” кожного дня

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого оголосив про нову акцію для майбутніх студентів.

Як повідомляє сайт навчального закладу, для того, щоб стати учасником екскурсії, слід надіслати заявку.

Надішліть заявку на електронну пошту (poltava_inst@nulau.edu.ua) або зателефонуйте нам і ми будемо раді провести для Вас персональну екскурсію по Інституту та відповісти на всі Ваші запитання.

Окрім того, Ви маєте можливість поспілкуватися із керівництвом Інституту, викладачами, відвідати аудиторії, читальний зал, бібліотеку, спортивний комплекс та гуртожиток. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00”, – йдеться у повідомленні.

Телефон для довідок: (0532) 56-01-48.

Полтавський юридичний факультет було створено у 2002 р. з метою забезпечення юридичними кадрами Полтавського та суміжних регіонів відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 332 від 28 лютого 2001 р. та наказу ректора Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого Тація В.Я. № 43-К від 15 березня 2002 р. У 2010 році Полтавський юридичний факультет було реорганізовано у Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Полтавський юридичний інститут є відокремленим структурним підрозділом Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.