Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавські підприємці створюють асоціацію і шукають керівника

Полтавська Асоціація бізнесу (ПАБ) обере директора шляхом відкритого конкурсу.

Організація має на меті стати майданчиком для обміну досвідом і знаннями. Підприємці об’єднання розвиватимуть свою справу за допомогою спілкування, отримання нової актуальної інформації про інновації, тренди та можливості. Одна із цілей ПАБ – створення гідних умов для молодих бізнесменів, щоб поступово зменшувати відтік кваліфікованих кадрів, залучати нових креативних спеціалістів та покращувати бізнес-імідж, інвестиційну привабливість Полтавщини.

ПАБ передбачає такі активності для членів і зацікавлених:

  1. Ділові зустрічі між членами для обговорення актуальних тем бізнесу та обміну досвідом.

  2. Бізнес-тури на прогресивні й успішні підприємства в Україні та за її межами.

  3. Спільні відвідування бізнес-форумів, конференцій, виставок тощо.

  4. Організація лекцій, тренінгів або навчань із актуальних тем для членів об’єднання.

  5. Інформування учасників про вихід нових продуктів для бізнесу або важливих новин.

Прийом документів на відкритий конкурс на посаду директора ПАБ триває до 31 березня. На першому етапі розглянуть резюме кандидатів, на другому – презентації на тему «Як ви плануєте за допомогою адвокаційної та просвітницької діяльності Асоціації підвищити інвестиційну привабливість та покращити бізнес-клімат Полтавської області». Рішення про перемогу кандидата ухвалять колегіально члени Асоціації. Подати заявку можна на сайті https://www.pab.pl.ua/

Серед членів Асоціації – досвідчені полтавські бізнесмени. ПАБ відкрита для вступу нових членів. За додатковою інформацією можна звертатися на електронну пошту [email protected] або FB-сторінку https://www.facebook.com/asbiznesu.poltava/.

Система Orphus Поделиться на fb