Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під Полтавою садять ліс

Посадкова кампанія на території Полтавської області розпочалася у Кременчуцькому, Новосанжарському та Полтавському лісгоспах. В останньому підприємстві навесні висадять 150 га лісу, наразі вже посадили 19 га.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як відбувається садіння в Чалівському лісництві Полтавського лісгоспу, розповів лісничий В’ячеслав Москаль.

На території нашого лісництва буде висаджено 8,7 га сосни звичайної. Саджаємо як механізовано, так і вручну під меч Колесова. Під трактор садимо дворічні сіянці сосни, вручну – однорічні. Уже висадили 4 га лісу, до кінця дня плануємо завершити садіння”, – повідомив лісівник.

Також у лісгоспі розпочали посадкову кампанію у Рублівському, Борівському, Руднянсьокому та Котелевському лісництвах. Висаджують сосну звичайну. Всі роботи із садіння лісу намагаються провести у стиглі терміни, адже волога в соснових борах тримається недовго. 

“Посадкова кампанія – дуже відповідальний період для всіх лісівників. Ще восени минулого року було проведено підготовку ґрунту, що дало змогу оперативно, з настанням сприятливих погодних умов, розпочати роботи. Думаю, що за тиждень-два ми встигнемо заліснити заплановані обсяги”, – зазначила інженер лісових культур Світлана Курочка.

 Нагадаємо, цього року в області буде посаджено 1164 га молодого лісу, з них 148 га – нові ліси.