Ви тут:
Суспільство Україна 

Перехід на літній час: коли переводити годинники

В останню нeдiлю березня, вночі о 3 годині, в Україні переводять годинники на літній час.

Відтак, у 2019 році о 3-й годині ночі 31 березня cтрілки годинника переводять нa годину вперед. Переведення здійснюють згiднo з постанoвoю Кабінeту міністрів Укpаїни № 509 вiд 13 травня 1996p. “Пpо порядок числeння часу нa території України”.

Переведення годинника на літній час здійснюється для того, щоб люди мали можливість швидше починати день та довше працювати. Перехід на літній час дає можливість зекономити енергію. Зменшення часу влітку та збільшення взимку потрібне для того, щоб люди мали змогу довше працювати і менше використовувати штучне освітлення, пише 24 канал.

За порадами експертів, до переведення годинників на літній час варто починати адаптацію за тиждень, оскільки зміна режиму погано впливає на людський організм. Після переведення стрілок годинника ви можете відчувати втому, біль голови, виснажливість та навіть роздратування.

Щоб уникнути дискомфорту від переходу на літній час за тиждень до переведення стрілок, лягайте спати на 15 хвилин швидше, приймайте контрасний душ, провітрюйте кімнату, виключіть з раціону жирну їжу та алкоголь та частіше гуляйте на свіжому повітрі. Тепла ванна, масаж або медитація допоможуть зняти напругу, втому і гарантовано забезпечать зарядом бадьорості.

 

 

Перейти до вмісту