Ви тут:
Суспільство 

Паті-гурт DILEMMA презентував новий сингл “Шаленій” та анонсував реліз одноіменного альбому

#Shalenii вже заполонив соціальні мережі та вулиці країни. Прем’єра лід-синглу однойменного альбому запланована на 15 березня і це мало не найважливіша точка відліку в історіі оновленого гурту DILEMMA.

“Я абсолютно, на 100% пишаюсь новим треком. “Шаленій” – це новий саунд та цілковито інший музичний стиль для гурту DILEMMA” – розповідає саунд-продюсер гурту Томаш Лукач.

“Шаленій” – стильний, сучасний EDM-поп. Заклик до dance-божевілля, яке почнеться вже незабаром.

Новий сингл та альбом був записан в спiвпрацi з лейблом Kontramarka. Власник лейблу Олександр Порядченко зауважує: “Альбом #Shalenii – iсторичний для DILEMMA. Кожен його трек здатний здивувати. Я вважаю цей альбом найкращим та найпотужнішим релізом гурту. Відчуваю, що це не просто альбом гурту DILEMMA – це альбом України!”.

Крім одноіменної пісні в альбом ввійдуть вже відомі денс-бойовики гурту – «На Патi», «Тiлом Тряси», «Kamikaze», а ще ліричні «Iншим» і «Танемо», відео на які вже назбирали мільйони на Youtube-каналі DILEMMA.

Фронтмен гурту Джей Бардаченко зізнається: “Три роки тому я працював над “Тілом тряси” протягом 9 місяців і зрозумів наскільки важко писати танцювальні треки українською, ще й з фірмовим звучанням – унікально і круто. Спочатку я розгубився. Думав, як працювати далі, роблячи один трек на 9 місяців? Але зараз я дивлюся на трекліст альбому із 15 пісень і досi не розумію, як нам взагалі це вдалося…”.

Перейти до вмісту