Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Полтавщина Р Суспільство 

«Об’єднавшись, Гриценко і Садовий показали всім приклад», – Полтаву відвідав Микола Томенко

6 березня Полтаву з робочим візитом відвідав заступник керівника Центрального штабу Анатолія Гриценка зі стратегії та медійної комунікації, український політик та громадський діяч, лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко. Він зустрівся з журналістами місцевих ЗМІ та розповів про місії, які має в об’єднаній команді.

– Я, як лідер громадського руху “Рідна країна”, був одним з ідеологів об’єднання і політичних партій і кандидатів у Президенти на етапі висунення. Необхідно об’єднуватися не проти когось чи за якісь вузькогалузеві речі, а за ціннісні речі. Біда усіх виборчих кампаній і двох Майданів, що ми зазвичай боролись проти когось. У нашої команди була ідея президентсько-виборчу кампанію побудувати навколо принципу об’єднання цілей, стратегій, програм. Наразі я веду загальне змістовне, креативне керівництво кампанією у Києві і я заступник центрального штабу з питань стратегії, – розповів Микола Томенко.

Він наголосив, що задоволений тим, що команда Гриценка зробила черговий крок в об’єднанні, і уже 7 березня підпишуть Угоду із “Самопоміччю” та Андрієм Садовим. З іншими кандидатами наразі проводять переговори.

– Демократичні сили — це ті, які переконують виборця, а недемократичні — це ті, які купують виборця. Ми позиціонуємо себе, як демократична політична сила.

– Друга особливість команди Гриценка і в чому ми показали приклад, і такого не було під час президентських виборів, і я гордий, що я один з ініціаторів такого підходу – це розкриття команди до завершення виборчої кампанії. Біда усіх президентів у тому, що стоять одні, агітують одні, а на посади приходять інші.

Як зазначив Микола Томенко, спочатку показують не токсичних і не гібридних, а потім після виборів, вони з’являються і 5 років керують державою.

– Тому ми пішли подвійним шляхом — з одного боку — світоглядний процес об’єднання, з іншого боку — елемент тих людей, які у квоті президента на ті посад, які він призначає.

Команда Гриценка має і велику ступінь відкритості.

– Ми єдині показали свій штаб від туалетів до підвалів. У нас він один, немає додаткового. Немає того, в якому роздають гроші. У нас працюють тільки українські експерти.

Також Микола Томенко наголосив на тому, що в Україні мають проводитися дебати між лідерами перегонів, і команда Анатолія Гриценка виступає з цією ініціативою.

– Для того, щоб українці прийшли на дільниці з чітким розумінням свого вибору, ключові кандидати повинні взяти участь у відкритих дебатах. Люди повинні відчути на цих дебатах три речі: перше – чи розуміє майбутній президент проблеми, якими вони живуть. Друге – чи пропонує майбутній президент переконливі шляхи їх вирішення. Третє – чи має він команду, яка буде це робити. І хто входить в цю команду. Дискусія повинна бути професійною, – підсумував Томенко.

поширити новину: