Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Нижньосульський” та “Пирятинський” національні природні парки отримали нові автомобілі

12 березня, у Міністерстві екології та природних ресурсів відбулася церемонія передачі нових автомобілів національним природним паркам та заповідникам України.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак вручив ключі від автомобілів марки Рено Дастер 20-м об’єктам природно-заповідного фонду України, які з часу свого створення не закуповували транспортні засоби. З них й двом з Полтавщини: національному природному парку «Пирятинський» та національному природному парку «Нижньосульський».

«Сьогодні ми робимо ще один крок назустріч збереженню української природи. 20 нових автомобілів марки Рено Дастер поїхали в різні куточки України «служити» захисту унікальних природних багатств України. Це – пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам ПЗФ Мінприроди за останні 6 років», – сказав Остап Семерак.

Придбані за державні кошти автомобілі спeціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для покращення роботи служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди, яка наразі, забезпечена транспортом лише на 35% від необхідного обсягу.

З ними державна служба охорони ПЗФ зможе ефективно реагувати на виникнення пожеж, незаконних рубок, забруднення територій, створення стихійних сміттєзвалищ, браконьєрства та інших порушень природоохоронного законодавства.

За словами Міністра, це лише початок підтримки природо-заповідної сфери.

«Проектом «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізується в рамках Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво, планується додатково придбати близько 40 автомобілів для 9 національних природних парків Карпатського регіону, що входять у проект», – розповів Остап Семерак.