Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Незабаром у Полтаві стартує унікальний проект стажування молоді в органах місцевого самоврядування

У Полтаві планують створити молодіжний кадровий резерв в органах місцевого самоврядування. Для цього у владних структурах потрібно буде пройти стажування, щоб набути професійного досвіду. Про це йшлося на прес-конференції за участю депутата Полтавської міської ради, представників управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому та Студентської ради міста.

Під час засідання двадцять першої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, 19 лютого, депутатський корпус затвердив Молодіжний проект «Програма молодіжного стажування в органах місцевого самоврядування міста Полтава». Про особливості проекту розповіли сьогодні, 15 березня, на прес-конференції. За словами депутата Олександра Глазова, щоб набути певного досвіду роботи у владних структурах, молоді люди віком від 18 до 35 років зможуть стажуватися в управліннях та відділах Полтавського міськвиконкому та у райрадах міста.

– Переконаний, це прекрасна можливість знайти молодих лідерів, допомогти їм реалізуватись. Нам потрібні молоді та прогресивні спеціалісти, які зможуть здійснити докорінні позитивні зміни. Реалізація проекту допоможе їм знайти себе, пізнати нове, знайти однодумців, розвивати свої особисті якості. Молодь Полтави – талановита та активна. Створюємо можливості для того, аби молодь розвивалась і працювала у своєму місті.

Стажування проходитиме в три етапи, – наголосив Олександр Глазов. Відбір, теоретичне та практичне стажування і звітування стажистів. Стажування є безоплатним і триватиме 30 годин на місяць.

Нещодавно на засіданні Студентської ради міста Полтава було прийнято рішення, що потрібно провести моніторинг діяльності органів студентського самоврядування, – повідомив на прес-конференції студентський мер міста Сергій Шабельник.

– Моніторинг спрямований для аналізу та виявлення рівня роботи органів студентського самоврядування, налагодження співпраці саме з органом студентського самоврядування та закладу вищої освіти, а саме адміністрації, Студентської ради м.Полтави та управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому. Саме цей моніторинг ми робимо задля виявлення кращих практик, щоб обмінятися досвідом діяльності органів студентського самоврядування, підняти на більший рівень роботу студентського самоврядування.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Бабенко переконана: саме серед студентської молоді потрібно шукати найактивніших і залучати їх до управління міста чи країною.

– Наша мета – поспілкуватися з органами студентського самоврядування вишів, а також створити платформу для обміну кращими практиками діяльності органів студентського самоврядування. Безперечно, це – конкуренція: хтось вважає, що він краще працює, хтось вважає, що йому і на цьому рівні дуже гарно і комфортно себе почувати.

Довідково:

Подати заяви на стажування в органах місцевого самоврядування можна з 18 березня по 1 квітня, заповнивши електронну Google-форму, яка буде доступною незабаром на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету та сторінці управління у справах сім’ї, молоді та спрорту міськвиконкому у мережі Faсebook. Конкурсна комісія зарахує на стажування не більше 25 молодих людей. Усі стажисти отримають сертифікати. Найкращі з них будуть зараховані до молодіжного кадрового резерву для роботи у владних структурах.

Перейти до вмісту