Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині член ДВК хотіла видати бюлетень по водійському посвідченню

Близько 12:30 в селі Безсали Лохвицького району член ДВК №530428 намагалась видати бюлетень виборцю по водійському посвідченню. Після зауваження спостерігача ОПОРИ відносно незаконності даних дій, член комісії пригрозив спостерігачу ініціацією про його видалення з дільниці.

Спостерігачі “Опори” зафіксували факт спроби видачі бюлетеня для голосування по пред’явленню водійського посвідчення одного з членів ДВК та звернулись до голови комісії. Після звернення голова ДВК заборонила видавати бюлетень без законного документу. Член ДВК, що збиралася видати бюлетень, наголосила спостерігачеві, що якщо він буде втручатися, то вона ініціює голосування за його видалення. В свою чергу голова дільничної комісії претензій до представника “Опори” не має.

Згідно з частиною 2 статті 2 Закону України «Про вибори Президента» документом, який підтверджує громадянство України, є 1) паспорт громадянина України; 2) паспорт громадянина України для виїзду за кордон; 3) дипломатичний паспорт; 4) службовий паспорт; 7) військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби); 8) тимчасове посвідчення громадянина України; 9) картка (довідка) установи виконання покарань або слідчого ізолятора, що повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік народження, громадянство, фотокартку особи, підпис керівника та печатку установи, – для осіб, які перебувають в установах виконання покарань або слідчих ізоляторах.

Перейти до вмісту