Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Пирятина за кавою обговорив з місцевими підприємцями виробництво відновлювальних джерел енергії

Міський голова Пирятина Олексій Рябоконь зустрівся з підприємцями Анатолієм Зубенко та Константином Павловим у форматі „Ранкова кава з мером“. Мова йшла про розвиток на території Пирятинської міської ОТГ альтернативної енергетики.  

Як повідомили у Пирятинській ОТГ, бізнесмени ретельно вивчили технологію виробництва та ринки збуту, вже почали працювати у цьому напрямі.

До речі, пан Зубенко є призером областного конкурсу  „Горизонти Полтавщини“, у якому його проект з виробництва паливних брикетів посів 2 місце.   Варто відзначити, що цей проект не залишився на папері, і на даний час триває його послідовна реалізація.

Константин Павлов займається вирощуванням енергетичної лози, в його  планах розширення посівних площ цієі культури. Таким чином, у нашій громаді створюється база з виробництва відновлювальних джерел енергії,   включаючи вирощування сировини, її переробку та виготовлення паливних   брикетів.

Міський голова Олексій Рябоконь детально ознайомився з напрацюваннями  та проблемними питаннями, які стримують подальший рух підприємців, та запропонував допомогу в межах чинного законодавства.