Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Матеріальна допомога, стипендії спортсменам та студентам, ремонт та реконструкція об’єктів: відбулося засідання виконкому Полтавської міськради

6 березня секретар міської ради Олександр Шамота провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули та затвердили близько 20 рішень.

Такі, зокрема, стосувалися затвердження нових складів дорадчих комітетів, відшкодування коштів з міського бюджету за перевезення пільгових категорій громадян, а також учнів, корегування тарифів на теплову енергію, тощо. Про це повідмили у Полтавській міській раді.

На виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота», відповідним рішенням спрямовано більш ніж два мільйони мешканцям міста. Серед тих, хто отримає матеріальну допомогу – учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, працівники галузі житлово-комунального господарства з нагоди професійного свята, батьки на лікування важких захворювань у дітей.

Окрім того, під час засідання виконкому ухвалили рішення, що стосуються призначення іменної стипендії Полтавської міської ради перспективним спортсменам міста, а також кращим студентам.

Так, відповідно до рішення, призначено іменну стипендію Полтавської міської ради 26-ти студентам, які навчаються на відмінно або відзначилися особливими досягненнями у сфері мистецтва, науки, спорту чи громадській роботі навчального закладу, а також голові Студентської ради міста в розмірі 1000 грн щомісячно з 01.01.2019 по 01.03.2019.

Окремим рішенням затверджено склад перспективних спортсменів міста Полтави, які навчаються у міських спортивних школах та федераціях, регіональному центрі «Інваспорт», представляють місто у спортивних змаганнях різного рівня та мають високі досягнення у спорті. З 01.01.2019 до 31.12.2019 ці спортсмени отримуватимуть стипендії Полтавської міської ради в розмірі від 1000 до 2000 тисяч гривень.

Ухвалили під час засідання виконавчого комітету і рішення, що стосується організації будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів. Відповідно до нього, управлінню капітального будівництва надано дозвіл на:

– будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Полтавської гімназії №17;

– реконструкцію терапевтичного відділення КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;

– реконструкція відділень КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;

– реконструкцію спортивного майданчика по вул. Івана Мазепи, 32а біля житлового будинку по вул. Івана Мазепи, 32;

– капітальний ремонт покрівлі терапевтичного корпусу КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»;

– капітальний ремонт дискотечно-виставкової зали Полтавського міського Будинку культури.