Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Лісівники відновили парк Лубенської лікарні після бурелому

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проведено озеленення території КП “Лубенська лікарня інтенсивного лікування ” ЛМР. 

Днями до лісівників звернулися медичні працівники з проханням допомогти у відновленні парку медичного закладу, який постраждав від бурелому, інформує Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства у Фейсбук.

Під безспосереднім керівницвом директора лісгоспу Володимира Тиховича та працівників підприємства, медики саджали сіянці сосни звичайної. 

“На Лубенщині розробкою і втіленням в життя заходів, мета яких нагадати людям про дбайливе ставлення до природи, займається Державне підприємство “Лубенське лісове господарство”. Тож сьогодні руками медиків Лубенської лікарні та працівників лісгоспу зроблений хоч і невеликий, але такий важливий вклад у благородну справу збереження екологічної рівноваги на планеті”, – зазначили працівники лікарні.

Лісівники ж додають: саджати не лише ліс, а й дерева у населених пунктах – важлива справа. Особливо, коли це стосується таких важливих закладів, як медичних, де прогулюватися затишним зеленим парком і відновлювати здоров’я зможуть всі пацієнти лікарні.