Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Коли зростуть штрафи для власників “євроблях”, – нагадали у Полтавській митниці ДФС

Уже невдовзі, від кінця травня цьогоріч, власники машин на “єврономерах” за нелегалізовані автівки будуть змушені сплачувати штрафи до 170 тис. гривень. Про таке нагадує Полтавська митниця ДФС. Суворіше покарання чекає на тих власників авто на іноземній реєстрації, які не потурбувалися про їх митне оформлення до 24 травня 2019 року.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

“До уваги власників авто на “єврономерах” – відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні 2019 року значно зросте! Від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться, зростуть до 170 тис. грн, а в окремих випадках передбачається можливість застосування конфіскації таких авто”, – зазначив перший заступник начальника митниці Василь Воронько.

Згідно з українським законодавством, покарання чекає не лише на тих, хто безпосередньо ввозив машини в Україну, а й на тих, хто ними керує.

Василь Воронько наголосив: “Одним із завдань митниці є боротьба з порушеннями митних правил. Разом з тим, акцентуємо Вашу увагу, що митниця не є каральним органом, метою якого є притягнення до адміністративної відповідальності”.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року набули чинності закони №2611-VIII і №2612-VIII про зниження акцизу на легкові автівки, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням авто на іноземній реєстрації. Вони передбачають, зокрема, що звільняються від відповідальності за порушення митних правил особи, які ввезли “євробляхи” протягом 1 січня 2015 р. – 24 листопада 2018 р. і при цьому порушили митне законодавство України. Втім, такі особи мають легалізувати автомобілі до кінця травня 2019 року.