Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Громадські та тимчасові роботи – це додаткова підтримка безробітних, – Полтавський обласний центр зайнятості

На сучасному ринку праці організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру є ефективним засобом реалізації політики зайнятості населення.

Можливість отримувати допомогу по безробіттю й одночасно зарплату за участь у громадських роботах ­ – непоганий варіант для безробітного, що мотивує людину до праці, поліпшує її матеріальне становище та до того ж приносить користь як суспільно корисна справа, зазначають у Полтавському обласному центрі зайнятості.

“У Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості безробітним постійно роз’яснюють переваги участі в громадських і тимчасових роботах та орієнтують їх скористатися такою можливістю заробити”, – йдеться у повідомлені.

З початку року тимчасові робочі місця створені в ТОВ АФ ім.Довженка, ТОВ “КП-Горизонт”, ТОВ “Федунка”, філія Яреськівський цукровий завод ТОВ “Цукорагропром” , на які працевлаштовані 111 осіб з числа безробітних.

З 1 березня 2019 року організовано громадські роботи для безробітних в управлінні праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.

Громадські роботи із залученням тимчасово незайнятого населення організовуються на паритетних засадах.

поширити новину: