Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Facebook презентує новий додаток для геймерів

Великі технологічні компанії проявляють підвищений інтерес до індустрії ігор. Підтвердженням цього можуть слугувати анонсовані або вже запущені потокові сервіси і компанія Facebook вирішила не пасти задніх та оголосила про запуск власного додатку для ігор. Про це інформує “24 канал“.

За даними ресурсу MSPoweruser, кожен місяць понад 700 мільйонів користувачі соціальної мережі дивляться ігрові відео, грають в ігри чи по-іншому взаємодіють з ігровим контентом.

Тому в компанії анонсували нову вкладку Facebook Gaming для основного мобільного клієнта, а також окремий спеціалізований додаток для користувачів смартфонів. Стверджується, що там геймери зможуть знаходити цікаві для них ігри, стрім, тематичні групи і так далі.

На перших порах нова функція Facebook Gaming буде запущена для тих користувачів, які виявляли інтерес до ігрового контенту, а потім розшириться на весь світ. При цьому користувачі, які не можуть знайти вкладку на своїй головній панелі навігації, виявлять її в меню “Закладки”.

Крім того, на Android вже йде бета-тестування автономного додатки Facebook Gaming, який запропонує більше функцій, ніж вкладка. Сам додаток вже можна завантажити, хоча в ньому можливі помилки.

“На даний момент не уточнюється, коли компанія запустить релізну версію повсюдно, проте, швидше за все, затягувати з цим не будуть. З огляду на нещодавній глобальний збій в роботі соціальної мережі, компанії дуже потрібно реабілітуватися в очах користувачів. Нововведення Facebook Gaming цілком може підійти на цю роль”, – йдеться у повідомленні.