Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Полтави приїде зірка журналу Playboy

Дарія Астаф’єва зіграє головну роль у виставі “Чоловік нарозхват”.

За словами організаторів, вистава відбудеться 9 квітня у Палаці дозвілля “Листопад”. Початок — 19.00.

Ціна квитків — 270 — 750 грн.

Сюжет: головний герой вистави Валентин в пошуках нових відчуттів заводить роман з молодою чарівною Поліною. Як і всі дівчата, Поліна мріє вийти заміж. Але її обранець виявляється вже одружений. Відступати Поліна не збирається, тому приймає рішення все розповісти дружині Валентина”.

Дарія (Даша) Вікторівна Астаф’єва (нар. 4 серпня 1985, Орджонікідзе, Дніпропетровська область, Українська РСР, СРСР) — українська модель і співачка. Виграла титул Playmate of the Month ювілейного журналу «Playboy» (55th Anniversary Playmate). Солістка гурту «NikitA».

У квітні 2006 Астаф’єва стала «playmate місяця» українського видання Playboy, а вже в наступному 2007 році вона виграла титул «дівчини року». За словами головного редактора «Playboy України» Влада Фісуна, цього разу правила вибору найкращої дівчини були змінені: рішення приймала не редколегія журналу, а самі читачі шляхом SMS-голосування, таким чином певною мірою перемогу дівчині забезпечила її популярність як учасниці «Фабрики зірок». Фотосесію Астаф’євої для українського випуску Playboy передрукували 15 видань журналу у всьому світі. Після того, як фотографії потрапили в американську редколегію в червні 2008 року, дівчину запросили на зйомки в США. Астаф’євій було запропоновано участь у конкурсі на ювілейну обкладинку на честь 55-річчя журналу. До цього кастинг пройшов по всьому світу, серед усіх претенденток були вибрано п’ять американок, українка ж була запрошена поза конкурсом.

Опинившись на віллі Г’ю Гефнера, 82-річного засновника Playboy, Астаф’єва відразу стала об’єктом його уваги. Пізніше, пояснюючи причини симпатії з його боку, Дарина сказала: “ми з ним дуже схожі: слухаємо одну і ту ж музику, дивимося одні й ті ж фільми (переважно старі), читаємо одні й ті ж книги. Хеф якось зізнався мені, що бачить у мені своє відображення “. Крім того, багато хто, в тому числі і сам Г’ю, відзначали фізична подібність Астаф’євої і Бетті Пейдж, знаменитої моделі 1950-х років, також знімалася для Playboy.