Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для учнів Пирятинського ліцею провели урок Мужності

У Пирятинському ліцеї керівник гуртка В’ячеслав Курган, керівник Союзу десантників Полтавщини Василь Слив’як та курсанти гуртка ,,Юні десантники“, який заснований Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, для учнів 7-11 класів провели урок Мужності, у ході якого розповіли про важливість патріотичної самосвідомості у нелегкі часи для України, продемонстрували макети різних видів зброї, відповіли на запитання дітей.

Школярі дізналися, що юнаки та дівчата у гуртку ,,Юні десантники“ здобувають навички з таких питань: фізична підготовка, рукопашний армійський бій, вогнева підготовка, вивчення характеристик вогнепальної зброї, стройова підготовка, топографія, тактична та медична підготовка, підготовка роботи з радіостанціями, повітряно-десантна підготовка, відпрацювання стрибків з парашутом, повідомили у Пирятинській ОТГ.

Влітку під егідою клубу ,,Гвардія“ для вихованців організовується робота літнього військово-спортивного табору. Протягом тижня гуртківці мають можливість відпрацювати практичні навички військової справи під час денного та нічного навчання з таких видів: несення караулів, бойові стрільби, укладання парашутів, особисте маскування, гірська підготовка.

Для декого з учнів зустріч була просто цікавою й захопливою, для декого корисною і пізнавальною, але жодного не залишила байдужим.