Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Для участі у ЗНО вже зареєстровано 185 тисяч осіб

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2019 році вже зареєстровано 185 535 осіб.

Про це пише Освіта.ua з посиланням на Український центр оцінювання якості освіти.

У відсотковому співвідношенні це становить 57% від очікуваної кількості випускників шкіл 2019 року, 50% від очікуваної кількості студентів закладів вищої освіти та 46% учнів закладів професійної освіти.

Більшість учасників очікувано реєструються для проходження тестування з української мови, історії України та математики.

Іншими популярними тестовими предметами є англійська мова та географія.

Важливо, що комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який учасник отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік». Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Усунути причини відмови в реєстрації або внести зміни до персональних даних можна до 25 березня 2019 року. Внести зміни до реєстраційних даних можна за допомогою спеціального сервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО.

Перейти до вмісту