Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для безробітних Шишацького району провели презентацію роботодавців

Фахівці Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в рамках реалізації проекту “Живи і працюй в Україні” провели для безробітних кілька презентацій роботодавців Полтавської області та інших регіонів України, які надали дані про вакансії та фотоматеріали.

Серед них: ТОВ “Пономар”,“Девелопмент ЕНД ПІПЛ”, ТОВ “Прем’єр сокс”, ”Основ’янська колійна машинна станція”, ФОП “Луцишіна А.Е”.

На сьогодні у підприємств є потреба в таких кадрах: в’язальник трикотажник виробів, швачка, механік з ремонту устаткування, монтер колії, складач поїздів, грибовод, водій навантужавача, працівник з обробки риби та морепродуктів, м’яса птиці та інші, повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Цікаво та результативно пройшла презентація роботодавця ФОП Луцишіна А.Е. Зустріч проходила у швейному цеху, відкритому в минулому році в селищі. Всі бажаючі мали змогу попрацювати за швейними машинками, поспостерігати за роботою інших швачок, ознайомитися з умовами праці. Під час презентації Луцишіна Алла Едуардівна згодилася на підвіз працівників з навколишніх сіл району, де відсутня транспортна доступність.

Всі роботодавці пропонують гідну заробітну плату та роботу в рідному краї.